Ofertele saptamanii Resigilate Lichidari Service & Garantii Retur Retur 24h Contact

switch uri ieftine

Sambata, 20 ianuarie showroom-ul este inchisVezi detalii
x

Switch uri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
promo
-43%
39lei
69 lei

Switch TP Link TL-SF1008D 8 Porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7 ,8)
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
promo
-28%
79lei
109 lei

Switch Tenda SG108 8 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED
Vandut de MEDIADOT.RO
-17%
140lei
169 lei

Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): RAM Buffer 128 KB
  • LED Indicators
    Per device: Power
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-31%
34lei
49 lei

Switch Tenda S105 5-Port Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x RJ45 ports
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power/ Link/Act
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-25%
338lei
449 lei

Switch ZyXEL GS-1100-16 16 porturi Gigabit

  • Porturi: 16
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 x 1000BASE-T
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 256K
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
306lei

Switch Planet GSW-1601 16 Port Gigabit

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3 (Ethernet)
    IEEE 802.3u (Fast Ethernet)
    IEEE 802.3ab (Gigabit Ethernet)
    IEEE 802.3x (Full-duplex flow control)
  • Conectivitate: 16 10/100/1000BASE-T MDI/MDIX Ports
Vandut de MEDIADOT.RO
-145lei
1559lei
1704 lei

Switch TP Link T2600G-52TS JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed

  • Porturi: 48
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4 1000Mbps SFP Slots
    1 RJ45 Console Port
    1 Micro-USB Console Port
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    AAA*
    802.1x and Radius Authentication
    DoS Defend
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
-26%
96lei
129 lei

Switch Cisco SF110D-05 5-port Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
939lei

Switch Alcatel OS6450-10L 8 porturi Fast Ethernet 2 porturi SFP

  • Porturi: 10
  • Standarde: IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
    IPv4
    IPv6
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: Porturi LAN: 8 x 10/100 Mbps
    Porturi SFP: 2x 10/100/1000 Mbps
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
-415lei
984lei
1399 lei

Switch TP Link T1500-28PCT 24 porturi Fast Ethernet 4 porturi Gigabit 2 porturi PoE+

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 24x 10/100Mbps RJ45
    4x 10/100/1000Mbps RJ45
    2x Combo Gigabit SFP Slots
  • PoE Cu PoE
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Securitate Port
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
-28%
86lei
119 lei

Switch Tenda TEG1005D 5-Port Gigabit Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5*10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED,5*10/100/1000Mbps Link/Act LEDs
Vandut de MEDIADOT.RO
-80lei
894lei
974 lei

Switch Ubiquiti EdgeSwitch PoE 8-port Gigabit 2-port SFP 150W

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ak,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 sloturi a modulului SFP
  • PoE Cu PoE
  • Securitate: SNMP,SSH,SSH-2
Vandut de MEDIADOT.RO
Vezi aici
Resigilate
Switch uri
resigilat
-9%
569lei
624 lei

Switch Moxa EDS-305 5 PORT 10/100M Resigilat

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3x for Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5x 10/100BaseT(X) Ports
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): n/a (EDS-305), 512 kbit (EDS-308/309), 1.25 Mbit (EDS-316)
Vandut de MEDIADOT.RO
-19%
80lei
99 lei

Switch D-Link DES-105 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • Conectivitate:
    100BASE-TX: UTP CAT 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB):
    Jumbo Frames : 2047 Bytes
  • LED Indicators
    Power
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-21%
634lei
799 lei

Switch TP Link TL-SG3216 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512KB
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
1209lei

Switch Cisco PoE Smart SLM224PT-EU

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1D,IEEE 802.1w,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T,1000BASE-TX
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 4 MB
    Internal memory: 128 MB
    Flash memory: 16 MB
  • LED Indicators SYS, LINK/ACT, SPD
    Connectivity LEDs:
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: Authentication method: MD5
    Security algorithms supported: 802.1x RADIUS,HTTPS
    Static port security
    MAC address filtering
Vandut de MEDIADOT.RO
-170lei
1129lei
1299 lei

Switch D-Link 48-port 10100 DES-1210-52

  • Porturi: 48
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
    IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
    IEEE 802.3z Gigabit Ethernet (fiber) ANSI/IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper)
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 x 10/100Mbps
    2 x 10/100/1000BASE-T
    2 x combo 10/100/1000BASE-T/SFP
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 1MB per device
  • LED Indicators Power (per device)
    Link/Activity/Speed (per 10/100/1000Mbps port, per 10/100Mbps port, per SFP port)
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: 802.1X Port-based Access Control
    Port Security
    Traffic Control
    Static MAC
    D-Link Safeguard Engine
Vandut de MEDIADOT.RO
-32%
257lei
379 lei

Switch TP Link TL-SG1016D 16 porturi Gigabit

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u
    802.3ab, 802.3x
    CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act, 1000Mbps
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: FCC, CE
Vandut de MEDIADOT.RO
-16%
462lei
549 lei

Switch TP Link TL-SG1024 24 porturi Gigabit

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
-22%
46lei
59 lei

Switch TP Link TL-SF1005D 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5)
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
744lei

Switch Tp-Link TL-SG2424 Gigabit Smart cu Management L2 - 24 porturi si 4 sloturi SFP Combo

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,
    IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Securitate: SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
-32%
204lei
299 lei

Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: Porturi LAN: 8 x RJ-45
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
514lei

Switch Ubiquiti UniFi 8-Port Gigabit 4x PoE Out 60W

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1x,IEEE 802.3af
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 4 Auto-Sensing IEEE 802.3af PoE Ports
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Activity,Link,PoE,Speed
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
-36%
109lei
169 lei

Switch TP Link TL-SG1008D 8 Porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, 10/100M, 1000M 100M
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
228lei

Switch TP-Link TL-SG1005P 5-Port Gigabit with 4-Port PoE

  • Porturi: 5
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: PoE Ports: Port1- Port4
  • PoE Cu PoE
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
392lei

Switch Planet FSD-808HP 8-Port Fast Ethernet PoE

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: PoE Inject Port: 8-Port with 802.3af / 802.3at PoE injector function
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Per port:  • PoE in-use (Green)  • LNK/ACT (Green)
Vandut de MEDIADOT.RO
1639lei

Switch D-Link DGS-1026MP 24 porturi Gigabit PoE +2 porturi SFP

  • Porturi: 26
  • Standarde: IEEE 802.3 - 10BaseT
    IEEE 802.3u - 100BaseFX
    IEEE 802.3ab - 1000BaseT
    IEEE 802.3x - Flow Control
    IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet
    IEEE 802.3z
    Auto MDI/MDI-X
    IEEE 802.3at - Power over Ethernet improvement
    IEE
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 512 KB
  • LED Indicators Yes
Vandut de MEDIADOT.RO
-18%
65lei
79 lei

Switch Tenda SG105 5 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED
Vandut de MEDIADOT.RO
-645lei
2634lei
3279 lei

Switch TP-Link T1600G-52PS 48-Porturi Gigabit Smart PoE+ cu 4 sloturi SFP individuale

  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 4 Gigabit SFP Slots
  • PoE Cu PoE
  • Securitate: Dos Defend
Vandut de MEDIADOT.RO
694lei

Switch Dell Networking X1008 SWM 8x Gigabit ports

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1d
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet)
  • PoE Cu PoE
Vandut de MEDIADOT.RO
-15%
309lei
364 lei

Switch Trendnet TPE-TG44G 8-Port Gigabit PoE+ GREENnet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 4 x Gigabit Auto-MDIX PoE+ RJ-45 ports
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 96K bytes
  • LED Indicators Power, PoE, 1000 Mbps, Link/Activity
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-14%
151lei
175 lei

Switch Trendnet TPE-S50 5-Port Fast Ethernet PoE

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3az
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 1 x 10/100 Mbps port
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 56 KB
  • LED Indicators Yes
Vandut de MEDIADOT.RO
5279lei

Switch Dell Networking N1524P PoE+ 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+

  • Porturi: 28
  • Standarde: ANSI/TIA-1057
  • Conectivitate: 4 x 10GBase-X (10 Gigabit Ethernet)
  • PoE Cu PoE
Vandut de MEDIADOT.RO
4129lei

Switch D-Link 52 Port Gigabit PoE + 4 Port SFP

  • Porturi: 52
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 10/100/1000BASE-T PoE
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 3.0 MB
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
1244lei

Switch D-Link 16 Port Fast Ethernet PoE + 2 Port Gigabit SFP

  • Porturi: 18
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 10/100 Mbps PoE ports
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 384 Kbytes
  • LED Indicators Per unit: Power
  • Securitate: CB
Vandut de MEDIADOT.RO
-695lei
4354lei
5049 lei

Switch Ubiquiti UniFi US-48 48 porturi Gigabit 750W

  • Porturi: 48
  • Standarde: 802.3at
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 x RJ45 10/100/1000 Mbps
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Serial / RJ45 / SFP
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
468lei

Switch 8level GEPS-1808 PoE 8 Porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3x - Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x RJ-45 10/100/1000Mbps
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators LAN LED (1,2,3,4,5,6,7,8)
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
354lei

Switch 8level PoE 9 Porturi Fast Ethernet cu 8 Porturi PoE

  • Porturi: 9
  • Standarde: IEEE802.3af
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 9x RJ-45 10/100Mbps
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators LAN LED (1,2,3,4,5,6,7,8,9)
Vandut de MEDIADOT.RO
233lei

Switch 8level PoE 9 Porturi Fast Ethernet cu 4 Porturi PoE

  • Porturi: 9
  • Standarde: IEEE802.3af
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 9x RJ-45 10/100Mbps
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators LAN LED (1,2,3,4,5,6,7,8,9)
Vandut de MEDIADOT.RO
1399lei

Switch PNI SWPOE16 POE 16 Porturi 10/100Mbps + 2 Porturi 10/100/1000Mbps

  • Porturi: 18
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 x 10/100 Mbps (RJ-45) POE
  • PoE Cu PoE
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
["47381-0","398868-0","104432-0","96859-0","93304-0","400770-0","325130-0","324388-0","288064-0","249195-0","442662-0","416734-0","406132-0","104007-0","86529-0","79493-0","72457-0","72332-0","47394-0","47379-0","341845-0","282490-0","434203-0","47384-0","469493-0","443897-0","401293-0","398854-0","398843-0","397633-0","396248-0","396244-0","396152-0","394856-0","394845-0","392909-0","392375-0","392370-0","392361-0","384246-0"]
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
14 zile, pentru comenzile la distanta
Visa Verified
Visa Verified
Mastercard Secured
Mastercard Secured