Ofertele saptamanii Resigilate Lichidari Service & Garantii Retur Retur 24h Contact

switch uri ieftine

Switch uri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
promo
-43%
39lei
69 lei

Switch TP Link TL-SF1008D 8 Porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7 ,8)
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
promo
-28%
79lei
109 lei

Switch Tenda SG108 8 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED
Vandut de MEDIADOT.RO
-20%
135lei
169 lei

Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): RAM Buffer 128 KB
  • LED Indicators
    Per device: Power
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
744lei

Switch Tp-Link TL-SG2424 Gigabit Smart cu Management L2 - 24 porturi si 4 sloturi SFP Combo

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,
    IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Securitate: SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
-230lei
1584lei
1814 lei

Switch TP Link T2600G-52TS JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed

  • Porturi: 48
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4 1000Mbps SFP Slots
    1 RJ45 Console Port
    1 Micro-USB Console Port
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    AAA*
    802.1x and Radius Authentication
    DoS Defend
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
-28%
128lei
179 lei

Switch Cisco SF110D-08 8-port Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-25%
97lei
129 lei

Switch Cisco SF110D-05 5-port Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
65lei

Switch ZyXEL ES-105A V3 5 porturi Fast Ethernet Silver

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3az
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: LAN: 5 x RJ-45
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 56 KB
  • LED Indicators PWR: Power
    Per port: Link/Activity
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-390lei
1009lei
1399 lei

Switch TP Link T1500-28PCT 24 porturi Fast Ethernet 4 porturi Gigabit 2 porturi PoE+

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 24x 10/100Mbps RJ45
    4x 10/100/1000Mbps RJ45
    2x Combo Gigabit SFP Slots
  • PoE Cu PoE
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Securitate Port
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
-25%
335lei
449 lei

Switch D-Link GO-SW-24G 24 porturi Gigabit Ethernet

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
    IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
    ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
    IEEE 802.3x Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 24 porturi 10/100/1000 Gigabit ports
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 2 Mbits RAM for data buffering
  • LED Indicators Power LED
    24 Link/Activity/Speed LEDs (one per port)
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-26%
88lei
119 lei

Switch Tenda TEG1005D 5-Port Gigabit Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5*10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED,5*10/100/1000Mbps Link/Act LEDs
Vandut de MEDIADOT.RO
519lei

Switch Ubiquiti UniFi 8-Port Gigabit 4x PoE Out 60W

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1x,IEEE 802.3af
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 4 Auto-Sensing IEEE 802.3af PoE Ports
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Activity,Link,PoE,Speed
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
Vezi aici
Resigilate
Switch uri
899lei

Switch Ubiquiti EdgeSwitch PoE 8-port Gigabit 2-port SFP 150W

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ak,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 sloturi a modulului SFP
  • PoE Cu PoE
  • Securitate: SNMP,SSH,SSH-2
Vandut de MEDIADOT.RO
resigilat
-295lei
569lei
864 lei

Switch Moxa EDS-305 5 PORT 10/100M Resigilat

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3x for Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5x 10/100BaseT(X) Ports
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): n/a (EDS-305), 512 kbit (EDS-308/309), 1.25 Mbit (EDS-316)
Vandut de MEDIADOT.RO
-20%
79lei
99 lei

Switch D-Link DES-105 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • Conectivitate:
    100BASE-TX: UTP CAT 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB):
    Jumbo Frames : 2047 Bytes
  • LED Indicators
    Power
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-27%
36lei
49 lei

Switch Tenda S105 5-Port Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x RJ45 ports
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power/ Link/Act
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-21%
634lei
799 lei

Switch TP Link TL-SG3216 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512KB
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MEDIADOT.RO
1214lei

Switch Cisco PoE Smart SLM224PT-EU

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1D,IEEE 802.1w,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T,1000BASE-TX
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 4 MB
    Internal memory: 128 MB
    Flash memory: 16 MB
  • LED Indicators SYS, LINK/ACT, SPD
    Connectivity LEDs:
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: Authentication method: MD5
    Security algorithms supported: 802.1x RADIUS,HTTPS
    Static port security
    MAC address filtering
Vandut de MEDIADOT.RO
-19%
202lei
249 lei

Switch TP Link TL-SG1008 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 10Base-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100™ STP (maximum 100m)
    100Base-Tx: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100™ STP (maximum 100m)
    1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 1
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (1000Mbps, 10/100Mbps)
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: Safety & Emission FCC, CE
Vandut de MEDIADOT.RO
-36%
192lei
299 lei

Switch TP Link TL-SF1024D 24 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 24 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act, 100Mbps
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
-175lei
1124lei
1299 lei

Switch D-Link 48-port 10100 DES-1210-52

  • Porturi: 48
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
    IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
    IEEE 802.3z Gigabit Ethernet (fiber) ANSI/IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper)
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 x 10/100Mbps
    2 x 10/100/1000BASE-T
    2 x combo 10/100/1000BASE-T/SFP
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 1MB per device
  • LED Indicators Power (per device)
    Link/Activity/Speed (per 10/100/1000Mbps port, per 10/100Mbps port, per SFP port)
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: 802.1X Port-based Access Control
    Port Security
    Traffic Control
    Static MAC
    D-Link Safeguard Engine
Vandut de MEDIADOT.RO
-20%
47lei
59 lei

Switch TP Link TL-SF1005D 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5)
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
229lei

Switch TP-Link TL-SG1005P 5-Port Gigabit with 4-Port PoE

  • Porturi: 5
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: PoE Ports: Port1- Port4
  • PoE Cu PoE
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
-27%
275lei
379 lei

Switch TP Link TL-SG1016D 16 porturi Gigabit

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u
    802.3ab, 802.3x
    CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act, 1000Mbps
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: FCC, CE
Vandut de MEDIADOT.RO
-19%
446lei
549 lei

Switch TP Link TL-SG1024 24 porturi Gigabit

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
-31%
205lei
299 lei

Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: Porturi LAN: 8 x RJ-45
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-15%
161lei
189 lei

Switch TP Link TL-SG108E 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 8 Porturi RJ45 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 2Mb
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-25%
336lei
449 lei

Switch ZyXEL GS-1100-16 16 porturi Gigabit

  • Porturi: 16
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 x 1000BASE-T
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 256K
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
-34%
111lei
169 lei

Switch TP Link TL-SG1008D 8 Porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, 10/100M, 1000M 100M
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
1629lei

Switch Planet Industrial IGS-10080MFT 8-Port SFP + 2-Port Gigabit

  • Porturi: 10
  • Standarde: IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
    IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol
    IEEE 802.1p Class of service
    IEEE 802.1Q VLAN Tagging
    IEEE 802.1x Port Authentication Network Control IEEE 802.1ab LLDP
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 10/100/1000Base-T Ethernet interface
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Yes
Vandut de MEDIADOT.RO
2339lei

Switch Planet Industrial IGS-20040MT 16-Port Gigabit + 4-Port SFP

  • Porturi: 20
  • Standarde: IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol
    IEEE 802.1p Class of Service
    IEEE 802.1Q VLAN tagging
    IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
    IEEE 802.1ab LLDP IEEE 1588v2
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 4 1000BASE-SX/LX/BX SFP interfaces (Port-17 to Port-20)
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 4Mbits
  • LED Indicators Yes
Vandut de MEDIADOT.RO
1304lei

Switch Planet Industrial WGS-4215-8P2S 8-Port Gigabit PoE + 2-Port SFP

  • Porturi: 10
  • Standarde: IEEE802.1w Rapid Spanning Tree Protocl
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 100/1000BASE-X SFP interfaces, supporting 100/1000Mbps dual mode
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 4.1 megabits
  • LED Indicators 100/1000X SFP Ports (Port 9 to Port 10)
  • Securitate: Broadcast/Unknown unicast/Unknown multicast
Vandut de MEDIADOT.RO
195lei

Switch Allied Telesis AT-GS910 5 porturi Gigabit cu Sursa de Alimentare Externa

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3ab IEEE
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 128KB
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MEDIADOT.RO
809lei

Switch ZyXEL GS2210-8 8-port Gigabit Ethernet 2-port Combo Gigabit

  • Porturi: 8
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 8 x GbE RJ-45 ports, 2 x GbE combo (RJ-45/SFP) ports
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 1.5Mbytes
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
3109lei

Switch ZyXEL XGS2210-28 24-port Gigabit + 4-port 10 GbE SFP+

  • Porturi: 28
  • Conectivitate: 24 x GbE RJ-45 ports, 4 x 10GbE SFP+ ports
  • Buffer (MB): 1.5Mbytes
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MEDIADOT.RO
1634lei

Switch D-Link DGS-1026MP 24 porturi Gigabit PoE +2 porturi SFP

  • Porturi: 26
  • Standarde: IEEE 802.3 - 10BaseT
    IEEE 802.3u - 100BaseFX
    IEEE 802.3ab - 1000BaseT
    IEEE 802.3x - Flow Control
    IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet
    IEEE 802.3z
    Auto MDI/MDI-X
    IEEE 802.3at - Power over Ethernet improvement
    IEE
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 512 KB
  • LED Indicators Yes
Vandut de MEDIADOT.RO
434lei

Switch Planet GSD-1020S 8-Port Gigabit + 2-Port SFP

  • Porturi: 10
  • Standarde: IEEE 802.1D Spanning Tree protocol
    IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protocol
    IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree protocol
    IEEE 802.1p Class of Service
    IEEE 802.1Q VLAN Tagging
    IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
    IEE
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 100/1000Base-X SFP interfaces
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512K Bytes
  • LED Indicators Yes
Vandut de MEDIADOT.RO
809lei

Switch Planet GS-4210-8P2S 8-Port Gigabit PoE+ 2-Port SFP (120W)

  • Porturi: 10
  • Standarde: IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protocol
    IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree protocol
    IEEE 802.1p Class of Service
    IEEE 802.1Q VLAN tagging
    IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
    IEEE 802.1ab LLDP
    IEEE 802.3af Power o
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 x 100/1000BASE-X SFP interface
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 4.1 megabits
  • LED Indicators PWR, LNK/ACT, PoE-in-use, 1000, fan alert
  • Securitate: IEEE 802.1X port-based authentication
    Built-in RADIUS client to co-operate with
    RADIUS server RADIUS / TACACS+ user access authentication
    IP-MAC port binding
    MAC filtering
    Static MAC address
    DHCP Snooping and DHCP Option82
Vandut de MEDIADOT.RO
397lei

Switch Planet GSD-1002M 8 Gigabit Port + 2 SFP Port

  • Porturi: 10
  • Standarde: IEEE 802.1p Class of Service
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 100/1000Base-X SFP interfaces
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512K Bytes
  • LED Indicators Yes
  • Securitate: DHCP Snooping and DHCP Option 82
Vandut de MEDIADOT.RO
395lei

Switch Planet GSW-2401 24 Port Gigabit Ethernet

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3 (Ethernet)
    IEEE 802.3u (Fast Ethernet)
    IEEE 802.3ab (Gigabit Ethernet)
    IEEE 802.3x (Full-duplex flow control)
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 24 10/100/1000BASE-T MDI/MDIX Ports
  • PoE Fara PoE
Vandut de MEDIADOT.RO
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
["47381-0","398868-0","104432-0","341845-0","325130-0","324396-0","324388-0","272921-0","249195-0","168268-0","442662-0","434203-0","416734-0","406132-0","104007-0","96859-0","86529-0","79493-0","78520-0","74880-0","72457-0","47379-0","469493-0","72332-0","47394-0","282490-0","199701-0","93304-0","47384-0","404630-0","404624-0","404093-0","404027-0","402890-0","402880-0","401293-0","400875-0","400849-0","400783-0","400776-0"]
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
14 zile, pentru comenzile la distanta
Visa Verified
Visa Verified
Mastercard Secured
Mastercard Secured