ResigilateLichidariService & GarantiiReturContact

cabluri retea ieftine

Angajam Operator calculator, Gestionar depozit si alteleVezi detalii
x

Cabluri retea

Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Albastru Cabluri Retea
promo
-67%
4lei
12 lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Albastru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Galben Cabluri Retea
promo
-67%
4lei
12 lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Galben

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Rosu Cabluri Retea
promo
-67%
4lei
12 lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Rosu

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu UTP Intellinet Cat.5e 10m Rosu Cabluri Retea
33lei

Cablu UTP Intellinet Cat.5e 10m Rosu

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 10
Cablu FTP Gembird Cat.5e 20m Gri Cabluri Retea
35lei

Cablu FTP Gembird Cat.5e 20m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: FTP
  • Lungime cablu (m): 20
Cablu UTP Digitus Cat. 6 3m Albastru Cabluri Retea
15lei

Cablu UTP Digitus Cat. 6 3m Albastru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu UTP Digitus Cat. 5e 1m Negru Cabluri Retea
11lei

Cablu UTP Digitus Cat. 5e 1m Negru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 1
Mufe modulare Intellinet RJ45 Cat.5e 100 bucati Cabluri Retea
-22%
Cablu UTP Intellinet Cat 5E rola 305m Gri Cabluri Retea
215lei

Cablu UTP Intellinet Cat 5E rola 305m Gri

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu UTP Gembird cat. 5E 5m Alb Cabluri Retea
14lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 5m Alb

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 5
Cablu UTP DigitalBox Start.Lan Cat. 5e 7.5m Gri Cabluri Retea
16lei

Cablu UTP DigitalBox Start.Lan Cat. 5e 7.5m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 7.5
Cablu retea Logilink CAT5e Patch Cable UTP 1m black Cabluri Retea
15lei

Cablu retea Logilink CAT5e Patch Cable UTP 1m black

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 1
Cablu retea Logilink EconLine CAT6 Patch Cable U/UTP 2m blue Cabluri Retea
17lei

Cablu retea Logilink EconLine CAT6 Patch Cable U/UTP 2m blue

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: U/UTP
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu retea F/UTP Manhattan Cat5e 2m Galben Cabluri Retea
14lei

Cablu retea F/UTP Manhattan Cat5e 2m Galben

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: F/UTP
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu UTP Intellinet Cat.6 305 m Solid 23 AWG Gri Cabluri Retea
704lei

Cablu UTP Intellinet Cat.6 305 m Solid 23 AWG Gri

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Alb Cabluri Retea
15lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Alb

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu UTP GEMBIRD Cat 6 Cupru Rola 305m Cabluri Retea
428lei

Cablu UTP GEMBIRD Cat 6 Cupru Rola 305m

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu UTP SPACER Cat 5E Cupru Rola 305m Cabluri Retea
305lei

Cablu UTP SPACER Cat 5E Cupru Rola 305m

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu UTP SPACER Cat 5E Cupru-Aluminu Rola 305m Cabluri Retea
140lei

Cablu UTP SPACER Cat 5E Cupru-Aluminu Rola 305m

  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu UTP Patch Cord Cat. 5E Albastru 2m Cabluri Retea
12lei

Cablu UTP Patch Cord Cat. 5E Albastru 2m

  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu UTP Patch Cord Cat. 5E Rosu 1m Cabluri Retea
18lei

Cablu UTP Patch Cord Cat. 5E Rosu 1m

  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 1
Cablu Fibra Optica Duplex Multimode 2m Conectori LC-ST Cabluri Retea
38lei

Cablu Fibra Optica Duplex Multimode 2m Conectori LC-ST

  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Fibra Optica Duplex Multimode conectori ST-SC 5m Cabluri Retea
42lei

Cablu Fibra Optica Duplex Multimode conectori ST-SC 5m

  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 5
Cablu Fibra Optica Duplex Multimode 2m Cabluri Retea
38lei

Cablu Fibra Optica Duplex Multimode 2m

  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Fibra Optica duplex multimode 1m Cabluri Retea
36lei

Cablu Fibra Optica duplex multimode 1m

  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 1
Cablu FTP Patch cord CAT.6 1m Cabluri Retea
14lei

Cablu FTP Patch cord CAT.6 1m

  • Lungime cablu (m): 1
Mufa RJ45 CAT. 6A Delock 86265 Cabluri Retea
39lei

Mufa RJ45 CAT. 6A Delock 86265

  • Tip: Conector RJ45
Cablu Linkbasic FTP Cat.6a 305m Cabluri Retea
689lei

Cablu Linkbasic FTP Cat.6a 305m

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: FTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu Nexans Essential-6 U UTP Cat.6 305m Gri Cabluri Retea
-11%
454lei
509 lei

Cablu Nexans Essential-6 U UTP Cat.6 305m Gri

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu Nexans U UTP Cat. 5e 305m Gri Cabluri Retea
392lei

Cablu Nexans U UTP Cat. 5e 305m Gri

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu Nexans cat 6A ecranat 3m LSZH gri LANmark Cabluri Retea
-16%
53lei
63 lei

Cablu Nexans cat 6A ecranat 3m LSZH gri LANmark

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: LSZH
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu Nexans cat 6A ecranat 2m LSZH orange LANmark Cabluri Retea
53lei

Cablu Nexans cat 6A ecranat 2m LSZH orange LANmark

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: LSZH
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Nexans cat 6 10G ecranat 3m LSZH gri LANmark Cabluri Retea
47lei

Cablu Nexans cat 6 10G ecranat 3m LSZH gri LANmark

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: LSZH
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu Nexans cat 6 10G ecranat 1m LSZH gri LANmark Cabluri Retea
36lei

Cablu Nexans cat 6 10G ecranat 1m LSZH gri LANmark

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: LSZH
  • Lungime cablu (m): 1
Cablu Nexans UTP cat 6 neecranat 2m PVC gri Essential Cabluri Retea
25lei

Cablu Nexans UTP cat 6 neecranat 2m PVC gri Essential

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Nexans UUTP cat 5e neecranat 3m PVC gri Essential Cabluri Retea
21lei

Cablu Nexans UUTP cat 5e neecranat 3m PVC gri Essential

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu Nexans UUTP cat 5e neecranat 1.5m PVC gri Essential Cabluri Retea
19lei

Cablu Nexans UUTP cat 5e neecranat 1.5m PVC gri Essential

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 1.5
Patch cord fibra Duplex SC Duplex SC Multimode OM3 2m LSZH Aqua LANmark Cabluri Retea
-18%
65lei
79 lei

Patch cord fibra Duplex SC Duplex SC Multimode OM3 2m LSZH Aqua LANmark

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 2
Rola cablu Nexans U-UTP cat 5e AWG24 PVC 305m Cabluri Retea
355lei

Rola cablu Nexans U-UTP cat 5e AWG24 PVC 305m

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
corsair-hx1200i-1200w-80-/procesor-intel-core-i5-7640x-4ghz-socket-2066
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
Ai 14 zile timp sa te razgandesti
Da-ne un like si pe Facebook
facebook