accesorii retea ieftine

Transport
gratuit
Deschidere colet
la livrare
14 zile timp sa
te razgandesti
Asamblare PC
gratuita
Livrare rapida
in aceeasi zi
Categorii produse
Comenzi telefonice 0372.245.332
Filtreaza accesorii retea dupa
Preturi
Producator
Tip:
pagini 1 2 3>>
Sortare:
1Cleste sertizare 8P8C Logilink WZ0004

Cleste sertizare 8P8C Logilink WZ0004

-52%
29 lei
14lei
promo
Tip: Cleste sertizat
in stoc
2Adaptor Nexans Duplex SC Snap-In Multimode

Adaptor Nexans Duplex SC Snap-In Multimode

 
21lei
Tip: Adaptor
Stoc : intreaba
3Conector Nexans RJ45 cat 5e neecranat Evo Snap-In LANmark

Conector Nexans RJ45 cat 5e neecranat Evo Snap-In LANmark

 
22lei
Tip: Conector RJ45
Stoc : intreaba
4Conector Nexans RJ45 cat 6 neecranat Keystone Essential

Conector Nexans RJ45 cat 6 neecranat Keystone Essential

 
23lei
Tip: Conector RJ45
in stoc furnizor
5Cablu Hama Modular-plug 6p4c - Modular-plug 6p4c 10 m

Cablu Hama Modular-plug 6p4c - Modular-plug 6p4c 10 m

 
23lei
Patch / Rola: Patch
Tip: Patch Cord
Lungime cablu (m): 10
in stoc furnizor
6Cablu Modular Hama 3 m alb

Cablu Modular Hama 3 m alb

 
25lei
Patch / Rola: Patch
Tip: Patch Cord
Lungime cablu (m): 3
in stoc furnizor
7Conector Nexans RJ45 cat 5e ecranat Evo Snap-In LANmark

Conector Nexans RJ45 cat 5e ecranat Evo Snap-In LANmark

 
27lei
Tip: Conector RJ45
in stoc furnizor
8Cablu Hama Modular plug US6p4c - modular plug US6p4c 6m

Cablu Hama Modular plug US6p4c - modular plug US6p4c 6m

 
29lei
Tip: Patch Cord
Lungime cablu (m): 6
in stoc furnizor
9Conector Nexans RJ45 cat 6 neecranat Evo Snap-In LANmark

Conector Nexans RJ45 cat 6 neecranat Evo Snap-In LANmark

 
29lei
Tip: Conector RJ45
Stoc : intreaba
10Adaptor Nexans LC Snap-In Multimode aqua LANmark

Adaptor Nexans LC Snap-In Multimode aqua LANmark

 
30lei
Tip: Adaptor
in stoc furnizor
11Cleste sertizat Value UTP RJ45

Cleste sertizat Value UTP RJ45

 
31lei
Tip: Cleste sertizat
in stoc furnizor
12Tester cablu retea Logilink WZ0011

Tester cablu retea Logilink WZ0011

 
32lei
Tip: Tester Cablu
in stoc furnizor
13Conector Nexans RJ45 cat 6 10G ecranat 500MHz Evo Snap-In LANmark

Conector Nexans RJ45 cat 6 10G ecranat 500MHz Evo Snap-In LANmark

 
33lei
Tip: Conector RJ45
Stoc : intreaba
14Adaptor Hama Cross-over 8p8c

Adaptor Hama Cross-over 8p8c

 
33lei
Tip: Adaptor
in stoc furnizor
15Conector Nexans RJ45 cat 6 ecranat Evo Snap-In LANmark

Conector Nexans RJ45 cat 6 ecranat Evo Snap-In LANmark

 
33lei
Tip: Conector RJ45
in stoc furnizor
16Priza RJ45 Ingropata Roline - Cat 6 Ecranata

Priza RJ45 Ingropata Roline - Cat 6 Ecranata

 
33lei
 
in stoc furnizor
17Cablu Hama 6p4c Modular Plug - 6p4c Modular Plug 10m negru

Cablu Hama 6p4c Modular Plug - 6p4c Modular Plug 10m negru

 
34lei
Tip: Patch Cord
Lungime cablu (m): 10
in stoc furnizor
18Cablu Hama 6p4c Modular Plug - 6p4c Modular Plug 10 m

Cablu Hama 6p4c Modular Plug - 6p4c Modular Plug 10 m

 
35lei
Tip: Patch Cord
Lungime cablu (m): 10
in stoc furnizor
19Adaptor Nexans Duplex SC Snap-In Singlemode LANmark

Adaptor Nexans Duplex SC Snap-In Singlemode LANmark

 
36lei
Tip: Adaptor
in stoc furnizor
20Tester cablu retea Logilink WZ0010

Tester cablu retea Logilink WZ0010

-8%
39 lei
36lei
Tip: Tester Cablu
in stoc furnizor
21Cleste sertizat Logilink WZ0009

Cleste sertizat Logilink WZ0009

 
36lei
Tip: Cleste sertizat
in stoc furnizor
22Cablu Hama Modular male plug US6p4c-modular male plug US6p4c 15m

Cablu Hama Modular male plug US6p4c-modular male plug US6p4c 15m

 
36lei
Tip: Patch Cord
Lungime cablu (m): 15
in stoc furnizor
23Tester Cablu UTP Gembird NCT-1

Tester Cablu UTP Gembird NCT-1

 
38lei
Tip: Tester Cablu
in stoc furnizor
24Adaptor Nexans duplex LC Snap-In Singlemode LANmark

Adaptor Nexans duplex LC Snap-In Singlemode LANmark

 
41lei
Tip: Adaptor
in stoc furnizor
25Cleste sertizat Value UTP RJ45 + Telefon RJ11

Cleste sertizat Value UTP RJ45 + Telefon RJ11

 
46lei
Tip: Cleste sertizat
in stoc furnizor
26Cablu extensie antena TP Link 3 m RP-SMA Male to Female

Cablu extensie antena TP Link 3 m RP-SMA Male to Female

 
46lei
Tip: Cablu
in stoc furnizor
27Extensie cablu Hama Modular plug US6P6C-modular jack US 6P6C 15m

Extensie cablu Hama Modular plug US6P6C-modular jack US 6P6C 15m

 
49lei
Tip: Cablu mufat
in stoc furnizor
28Cablu Nexans cat 6A ecranat 3m LSZH orange LANmark

Cablu Nexans cat 6A ecranat 3m LSZH orange LANmark

 
52lei
Tip: Cablu mufat
in stoc furnizor
29Adaptor LogiLink USB2.0 la Fast Ethernet UA0144

Adaptor LogiLink USB2.0 la Fast Ethernet UA0144

57 lei
56lei
Tip: Adaptor
in stoc furnizor
30Cleste de Sertizare Logilink WZ0003

Cleste de Sertizare Logilink WZ0003

 
56lei
Tip: Cleste sertizat
in stoc furnizor
Pagini: 1 2 3>>
Accesorii retea
MediaDOT.ro nu poate garanta si nu isi poate asuma raspunderea ca informatiile prezentate pe site sunt corecte, complete sau actualizate iar serviciile oferite prin acest site sunt accesibile, neintrerupte si fara erori.
Preturile, ofertele, situatia stocului, specificatiile si imaginile pot fi schimbate fara o notificare prealabila.

accesorii retea ieftine ieftin


copyright 2004-2017 corsar online srl ro26747604 j40/3617/2010 capital 200 ron sediu Calea Crangasi 10 sector 6 Bucuresti RO65RZBR0000060012483220